OGRODZENIA

Ogrodzenie domu, bloku wielorodzinnego, instytucji użyteczności publicznej, innego obiektu, stanowi bardzo ważny element. Zabezpiecza między innymi przed nieproszonymi gośćmi, stanowi jednocześnie ciekawą dekorację. Zawsze indywidualnie staramy się dopasować wzornictwo, model i kolorystykę oraz rodzaj materiału z jakiego jest wykonane do każdego naszego Klienta. Doradzamy jakie wybrać, które najlepiej będzie pasowało do określonego budynku i jego otoczenia. Ostateczną decyzje, podejmuje jednak zawsze usługobiorca. My jesteśmy otwarci na współpracę, żeby jak najlepiej wszystkich zadowolić. Oferta nasza nie ogranicza się jedynie do jednego modelu.

Zamówić mogą Państwo u nas:

  • Balustrady
  • Ogrodzenia aluminiowe
  • Ogrodzenia panelowe
  • Ogrodzenia systemowe
  • Zabezpieczenia antykorozyjne

balustrady

BALUSTRADY

aluminiowe

ALUMINIOWE

ALUMINIOWE

panelowe

PANELOWE

systemowe

SYSTEMOWE

zabezpieczenia antykorozyjne

ZABEZP. ANTYKOROZYJNE

BALUSTRADY

Balustrada, to bardzo ważny element wykończeniowy. Zakładane są one nie tylko w domkach jednorodzinnych ale także i w blokach. Pełnią głównie rolę ochronną i zabezpieczają przed nieszczęśliwym upadkiem. Szczególnie w mieszkaniach, gdzie są małe dzieci, ochroni nasze pociechy. W naszej firmie produkujemy i sprzedajemy balustrady, wykonane z różnych materiałów. Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań naszych Klientów. W okresie letnim wykorzystać je można do zamontowania kwietników. Produkuje się u nas zarówno pełne, dające poczucie prywatności a także takie nieosłonięte. Wykonujemy takie z aluminium, ze stali nierdzewnej. Proste albo z elementami dekoracyjnymi, połączone z płytami ze specjalnego szkła. Wszystko zależy od usługobiorcy oraz usytuowania jego domu. Jeśli ktoś ma balkon z widokiem na zielone okolice, jezioro, rzekę, będzie mógł swobodnie podziwiać widoki i zażywać kąpieli słonecznej. Montuje się je nie tylko na balkonach, stanowią także ozdobę tarasu. Ponadto, znajdująca się przy schodach ułatwia wejście i schodzenie. W każdej chwili można się złapać, aby uniknąć upadku. Potrzebna jest ona nie tylko osobom starszym. Jeżeli Klient jest niezdecydowany, zawsze może liczyć na profesjonalne doradztwo. Mamy duże doświadczenie w tej branży. Pomożemy dobrać nie tylko wzór lecz również odpowiednia kolorystykę. Nasze zlecenia realizujemy terminowo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Balustrada
Ogrodzenie aluminiowe

OGRODZENIA ALUMINIOWE

Jako producent ogrodzeń stale śledzimy nowości pojawiające się na rynku w tej dziedzinie. Dzięki temu możemy naszym Klientom zaoferować nowoczesne i eleganckie ogrodzenia aluminiowe. Swoją estetyką i nowoczesnym designem doskonale będą chronić Państwa prywatność przed wścibskimi przechodniami i sąsiadami. Są one przede wszystkim lekkie i łatwe w utrzymaniu. Nie wymagają specjalnych nakładów do pielęgnacji. Produkowane przez naszą firmę idealnie pasują do współczesnego nowego budownictwa. Klient zawsze może zaproponować wykonanie indywidualnego i niepowtarzalnego wzoru. Jesteśmy gotowi na współpracę i otwarci na oczekiwania usługobiorcy. Lekkie ogrodzenia aluminiowe, są coraz popularniejsze a zapotrzebowanie na nie stale rośnie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy włączyć je do naszej produkcji. Najczęściej występują one w formie przęseł, które są łatwe w montażu. Na życzenie zamawiającego dobieramy odpowiedni kolor, którym gotowe już elementy zostaną polakierowane. Oczywiście dojeżdżamy na miejsce realizacji zlecenia, sami dokonujemy pomiarów, montujemy także wyprodukowane przęsła wokół Państwa posiadłości. Zlecone nam zadania wykonujemy terminowo. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne a także instytucje. Taki aluminiowy płot będzie się zarówno dobrze prezentował przy domku jednorodzinnym jak i budynku publicznym: przedszkolu, szkole. Świadczymy usługi na  wysokim poziomie. Zachęcamy do kontaktu.

OGRODZENIA PANELOWE

Nowoczesne ogrodzenie, to najczęściej panele, które są nie tylko eleganckie lecz jednocześnie bardzo łatwe w montażu. Takie ogrodzenia panelowe to przede wszystkim prostota i elegancja w jednym. Do tego odpowiednio dobrana kolorystyka i można się przez długie lata cieszyć nowoczesnym designem. Produkujemy tego typu płoty zarówno dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Każdego naszego Klienta traktujemy w sposób bardzo indywidualny i staramy się dostosować do jego wymagań i oczekiwań. Na miejscu u naszych Klientów dokonujemy osobiście pomiarów, aby odpowiednio dopasować ilość potrzebnych paneli. Produkujemy elementy o różnej szerokości. Zawsze szczegółowo, każde powierzone nam zlecenie omawiamy z usługobiorcą. Do wyboru są także materiały z jakich zostanie wykonany płot. Niektórzy życzą sobie aluminiowy, polakierowany wymarzoną barwą inni wolą elementy ze stali nierdzewnej. W zależności od położenia danego budynku, niekiedy proponujemy stare wzornictwo, pasujące na przykład do zabytkowego budownictwa. Dlatego też konsultujemy się z Klientami i na miejscu już doradzamy odpowiedni model. Dostępna jest u nas szeroka gama wzorów oraz kolorów. Począwszy od pełnych ogrodzeń, chroniących świetnie prywatność do innych, stanowiących bardziej element dekoracyjny. Wybór zawsze należy do Klienta. My staramy się jak najlepiej wywiązać z powierzonego nam zadania. Nasi Klienci są zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług co nas bardzo cieszy.

Ogrodzenie panelowe
Ogrodzenie systemowe

OGRODZENIA SYSTEMOWE

Zajmujemy się również produkowaniem ogrodzeń systemowych. Stały się one w ostatnim okresie bardzo popularne, zarówno wśród odbiorców indywidualnych oraz firm. Ogrodzenia takie nazywa się również panelowymi. Składa się ono bowiem z różnych paneli oraz słupków i potrzebnego osprzętu do jego montażu. Na życzenie każdego Klienta wykonujemy odpowiedni wzór paneli. Oprócz prostych standardowych z siatki, zamówić można także panele ogrodzeniowe z ozdobnymi motywami. Są one łatwe w montażu. W ofercie naszej znajdują się elementy o różnej wysokości i szerokości. Na życzenie Klientów możemy je pomalować w wybranym przez niego kolorze, dopasowując do otoczenia. Wybór wzornictwa nie może być przypadkowy, zawsze elegancko wygląda ogrodzenie dopasowane do środowiska w jakim znajduje się dany budynek. Oczywiste jest, że w nowo powstałych dzielnicach domków jednorodzinnych inna będzie moda, jak starych rejonach miasta. Niekiedy właściciel posesji jest zobowiązany przez konserwatora zabytków do zamówienia ogrodzenia według jego zaleceń. Dla naszej firmy to nic trudnego. My dostosowujemy się do każdej sytuacji i zapewnimy Państwu, odpowiednie systemy ogrodzeniowe. Z usług naszych korzystają nie tylko osoby prywatne ale też publiczne. Do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Produkty nasze są starannie wykończone, poszczególne elementy dobrze do siebie pasują. Dla nas zawsze liczy się jakość a nie ilość. To gwarantujemy.

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE

Bez względu na to, czy zamówione zostało u nas ogrodzenie panelowe, aluminiowe, systemowe, balustrady. Każdy z tych produktów wymaga odpowiedniego zabezpieczenia antykorozyjnego. Poszczególne elementy ogrodzenia zabezpiecza się specjalną powłoką antykorozyjną, dopiero po jej naniesieniu, pokrywa się wybranym przez Klienta kolorem lakieru. Działanie takie jest bardzo potrzebne, ponieważ przede wszystkim chroni przed rdzą, utlenianiem się materiału, co w rezultacie wpłynie na długość użytkowania. Zabezpieczamy produkowane przez nas ogrodzenia, gwarantują jednocześnie Państwu długi okres żywotności takiego nowego opłotowania lub balustrady. Każdy nawet najmniejszy element, podobnie jak i słupki ogrodzeniowe, wszystko chronimy specjalną farbą lub lakierem. Stosujemy wysokiej jakości środki dostępne na rynku, żeby zapewnić jak najdłuższą żywotność. Staramy się, aby do Państwa trafiły produkty o wysokiej jakości. Zabieg ten wykonany profesjonalnie, dzięki niemu woda nie będzie miała dostępu a powstające reakcje chemiczne w połączeniu z dopływem powietrza nie spowodują powstawania rdzy. Taki podkład dostępny jest także w wersjach kolorystycznych. Jednakże pomimo tego, należy całą powierzchnie pomalować jeszcze farbą do metali. Nasza firma dobierze odpowiedni kolor a fachowcy starannie pomalują zamówione u nas ogrodzenie. Każdy Klient zamawiający u nas będzie w pełni usatysfakcjonowany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zabezpieczenie antykorozyjne

INFORMACJE

NIP 9562217494
REGON 350421942
Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS 0000300355
Kapitał zakładowy 50.000 zł

ADRES

TROKO Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 22
87-152 Biskupice