Bramy Bydgoszcz

W takim mieście jak Bydgoszcz brama wjazdowa to ważny element posesji, za jej sprawą mamy poczucie że obszar przez nas zamieszkiwany jest atrakcyjny oraz pełen piękna. Wybory związane z ogrodzeniem powinny być pewne i zdecydowane, co wiąże się z wieloma godzinami… a nawet dniami przemyśleń. W województwie kujawsko-pomorskim mamy szeroki wybór ofert.

Bramy stalowe? Tak, to doskonały wybór.

W Bydgoszczy gdzie oprócz ruchu samochodowo-pieszemu, towarzyszą tramwaje, każda niedogodność na drodze, w łatwy sposób może być przyczyną kolizji a nawet wypadku. Odpowiedni dobór bramy i jej usytuowanie są niezwykle ważne. Mocnymi stronami bram stalowych jest ich niepowtarzalna trwałość i oryginalność, a także bezpieczeństwo. Jednak to nie jedyna zaleta bram stalowych, ponieważ w TROKO łączy się to z przystępną ceną oraz z łatwym montażem. Dbamy o najwyższą jakość usług, styl, jakość materiałów, solidny montaż i funkcjonalność latami. Atutem oferowanych przez nas bram jest wszelakie połączenie sterowania od klasycznego manualnego, aż po nowoczesną technologię połączoną z pełną automatyką i zdalną kontrolą.

Bramy Bydgoszcz
Brama na pilot

Jaka w Bydgoszczy brama lepsza?

Aby taki wjazd zaprojektować, trzeba zapoznać się z minimalnymi wymiarami bram. Dzięki temu korzystanie z nich będzie funkcjonalne i bezpieczne. Minimalna szerokość bramy po otwarciu powinna wynosić 2,4 m – tyle miejsca potrzeba, żeby nie tylko małym samochodem osobowym bezpiecznie wjechać na działkę i również ją opuścić. Warto jednak pamiętać, że czasami na nasz teren wjeżdżają samochody ciężarowe i dostawcze. Wiele firm oferuje transport busami, np. przesyłki czy zakupy w marketach budowlanych, ale czasami konieczny jest transport wielkopojazdowy np. – wóz asenizacyjny, cysterna z gazem do zbiornika czy dostawcy z meblami. Takie auta mają ponad 2,5 m szerokości, więc by mogły bez ryzyka wjechać na działkę, brama powinna mieć przynajmniej 3 m.
Ważna jest także odległość między bramą wjazdową a bardziej oddaloną od niej krawędzią drogi, wyznaczającą łuk skrętu samochodu – dla osobowych to 5-6 m, dla dostawczych 6-7 m. Gdy miejsca jest za mało, warto cofnąć bramę w głąb działki. Konsekwencje nieodpowiedniego umieszczenia bramy mogą narazić nas na koszta czy nieprzyjemne sytuacje, gdy ciężki towar trzeba będzie wnosić ręcznie.
Odpowiednio zaprojektowane i solidnie zamontowane bramy Bydgoszcz dają nam poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji dzięki nim możemy spać spokojnie, bez strachu że ktoś może nas okraść lub podglądać.

Ogrodzenie w mieście.

Mieszkając w centrum Bydgoszczy lub w okolicy nie możemy pozwolić sobie na wielkie pole manewru, gdyż przeważnie wygląd miasta regulują przepisy i wytyczne dla danej miejscowości. Podstawowym celem jest ochrona mieszkańców przed ich maksymalistycznym urozmaiceniem wyglądu miasta. Czasami chodzi o walory historyczne a nawet bezpieczeństwo. Problemy na drodze to temat tabu, między innymi wjazdy i wyjazdy z posesji, lub instytucji to wszech obecna uciążliwość. Nieodpowiednie usytuowanie wjazdu naraża na niebezpieczeństwo zarówno zmotoryzowanych jak i pieszych użytkowników. Największy stres dopada nas w momencie zaparkowania samochodu na ulicy lub chodniku co znacząco zagraża bezpieczeństwu jak i myśleniu o wydatkach poniesionych gdy samochód zostanie uszkodzony. Odpowiedni dobór bramy jest ważnym elementem całego etapu przez jaki musimy przejść podejmując decyzje o jej zakupie i montażu. Ku pomocy przychodzi nam współczesna technika dzięki której bramy otwierają i zamykają się samodzielnie. Przy projekcie ogrodzenia warto brać pod uwagę potrzeby użytkownika, dlatego na etapie zamawiania zlecenia staramy się jasno określić warunki miejsca i oczekiwania naszych klientów.

Bramy Bydgoszcz

Brama Bydgoszcz - przesuwna

Jak furtka?

Chcemy ogrodzić swoją działkę stajemy przed dylematem, jaka furtka będzie najodpowiedniejsza. Do głowy przychodzą różne pomysły, w końcu udajemy się do fachowców po radę. Jedną z takich profesjonalnych firm jest TROKO, działająca na terenie województwa kujawsko – pomorskiego, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakładaniu ogrodzeń i ich wjazdów. Na pewno zwrócić uwagę musimy na odpowiednią szerokość. Należy myśleć perspektywicznie. Zmienia się technologia, pojawiają nowe trendy na rynku. Nie będziemy co roku, zmieniać wjazdu, byłoby to zbyt kosztowne. Można temu zapobiec, na samym wstępie planowanej inwestycji. Porządna furtka jest w chwili obecnej już taką małą inwestycją, mającą służyć długie lata. Do wyboru mamy różne wzory, bardziej prześwitujące a także zupełnie pełne. Jedne wykonane są z drzewa, listewki mogą być niestandardowej, szerokości, wysokości i koloru. Nie koniecznie proste ale także odpowiednio profilowane z wycięciami układającymi się w przeróżne wzorki. Co jakiś czas należy je jednak zabezpieczać odpowiednim impregnatem do drewna. Wśród modeli kutych też nie ma monotonności. Klient znajdzie szersze, proste, bardziej ozdobione lub też o przeróżnych kształtach. Na życzenie wykonamy jego indywidualnie polecony wzór. Oczywiście dobieramy odpowiedni kolor, niekiedy nawet i dwa kolory. Wszystko zależy od potrzeb odbiorcy. Jesteśmy otwarci na prowadzenie dialogu.

Nowe wejście

Potrzebujesz nowego wejścia czy bramy Bydgoszcz do Twojego domostwa, zadzwoń do firmy TROKO my zajmujemy się ogrodzeniami i furtkami. Nowoczesne wejście na teren posesji jest nasza pierwszą wizytówką, ale także dobrą reklamą usługodawcy. Nie codziennie zmienia się wejścia, warto więc wybrać te, które są najtrwalsze. Nie żałować w tym momencie funduszy, zgodnie z zasada „chytry podwójnie traci”. Lepiej zamówić solidną, pasującą, doskonale do ogrodzenia, jak wymieniać co dwa lata, bo chcieliśmy coś tańszego. Nie znaczy to, że tańsze jest gorsze. Po prostu szybciej ulega zniszczeniu. Nie każdego jednak stać, aby zainwestować duże środki na zakup nowej furtki, dlatego w naszej ofercie posiadamy różne przedziały cenowe. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Czy będzie ona rozsuwana ręcznie lub automatycznie, uchylna. Wykonana z drewna czy kuta. Zawsze będzie się prezentować bardzo elegancko przy państwa domu. Postaramy się o to i odpowiednio doradzimy. Oferując nasze produkty zapewniamy wszystkim gwarancję oraz przeglądy techniczne. Bardzo dobrze prezentują się furtki wkomponowane w zielony żywopłot. Jedno jest pewne każda musi być dostosowana do określonego miejsca, żeby była wygodna, dobrze spełniała swoją funkcję. Jest potrzebna między innymi dlatego, żeby zabezpieczyć teren przed intruzami, wtargnięciem bezpańskich zwierząt, ochron, żeby dzieci szczególnie te małe nie oddaliły się samodzielnie z miejsca zamieszkania. Firma TROKO jest do Państwa dyspozycji i pomoże każdemu w dokonaniu właściwego wyboru. Każdy kto skorzysta z naszych usług nie będzie żałował, że wybrał właśnie nas.

INFORMACJE

NIP 9562217494
REGON 350421942
Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS 0000300355
Kapitał zakładowy 50.000 zł

ADRES

TROKO Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 22
87-152 Biskupice