BRAMY TORUŃ

Toruń to wspaniałe miasto z tradycjami i bogatą, ciekawą historią, a także wyjątkowo pięknym krajobrazem na który ogromny wpływ mieli ludzie tworzący budynki tego pięknego zespołu miejskiego. Ten aspekt wymusza na mieszkańcach zachowanie standardów także dziś, chociażby w czasie remontów czy budowy kolejnych obiektów mieszkalnych, przemysłowych i handlowych.

Jakie bramy w Toruniu?

Wybór bramy to bardzo ważna decyzja, gdyż przez nią będzie przewijało się wiele osób i pojazdów. Przede wszystkim trzeba zapoznać się koniecznymi, minimalnymi z wymiarami bram. Np. szerokość bramy po otwarciu powinna wynosić 2,4 m gdyż potrzeba tyle miejsca, żeby samochodem osobowym bezpiecznie dostać się autem osobowym na działkę. To jednak nie wszystko, przecież czasami na nasz teren wjeżdżają samochody ciężarowe i dostawcze np. wóz asenizacyjny czy cysterna z gazem do zbiornika. Nawet na obecnym etapie wiemy iż nie będzie korzystać z tego typu usług, to jednak dostawcy z meblami cz sprzętem AGD często dysponują tylko dużymi pojazdami. Takie auta mają ponad 2,5 m szerokości, więc by mogły wjechać na działkę, brama powinna mieć przynajmniej 3 m, inaczej może zdarzyć się przykra niespodzianka w postaci wnoszenia ciężkiego towaru sprzed wjazdu, lub konsekwencje finansowe gdy brama ulegnie zniszczeniu.

bramy Toruń
Brama Toruń

Bramy Toruń i trendy?

Tak. Także w kwestii bram i ogrodzeń można mówić o modzie i trendach. Obecnie szalenie na czasie staje się podeście ekologiczne i stawianie na zielone płoty. To doskonałe rozwiązanie mające wiele korzyści, chociażby rozwijające florę i faunę, a także wielki plus do dotleniania miasta. W żywopłotach bardzo często zamieszkują ptaszki i małe gryzonie. To ulubione miejsce szczególnie dla wróbli które chętnie zakładają tam gniazda pomimo hałasu i niesprzyjającym spalinom. Ogromną zaletą żywego ogrodzenia jest filtracja powietrza, przy odpowiedniej jego wysokości, mieszkańcy posesji mają zapewnione czystsze powietrze, w znacznej mierze pozbawione kurzu i trujących związków wydzielanych przez auta.
Niestety żywe ogrodzenia ma także wady, gdyż często na ładny widok trzeba czekać latami, wymaga on także podlewania w czasie suszy, a niekiedy także stosowania specjalistycznych środków nawozowych dolistnych i pod krzewami. W zależności na jakie rośliny się zdecydujemy  konieczne może być cięcie i wyrównywanie struktury roślin. Jak zatem widać jest to rozwiązanie dla cierpliwych i przygotowanych na wydatki, a także pracę, jednakże osobiście bardzo zachęcamy do zakładania żywopłotów, zwłaszcza na terenach gdzie blisko jest bardzo ruchliwa ulica.

Żywopłot i co dalej?

Pewnie teraz wielu naszych czytelników zastanawia się jaka brama pasuje do wspomnianego przez nas ogrodzenia, bowiem jak wiadomo wjazd musi być, a zostawienie go bez jakiejkolwiek bramy wiąże się z ryzykiem np. wybiegnięcia na ulicę dziecka czy psa.
I tutaj mamy wspaniałą wiadomość! Stal doskonale komponuje się z zielenią, dlatego w naszym szerokim asortymencie bram znajdziemy idealne rozwiązanie. Praktycznie wybór jest nieograniczony, miłośnikom naturalnego wyglądu i artystycznym wizjonerom oferujemy bramy tworzone na indywidualne zamówienie. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje, a także sami chętnie coś zaproponujemy. Brama wjazdowa może być całościowa co z pewnością spodoba się osobom ceniącym prywatność, gdyż zapewnia doskonałą ochronę przed widokiem z zewnątrz. Oferujemy także klasyczne rodzaje przegrodzeń, w szerokim wachlarzu systemów zamknięć. Myśląc bramy Toruń, pamiętajcie o nas.

 

Bramy w Toruniu i w Bydgoszczy

Odpowiednia furtka?

Jedno z miast województwa kujawsko-pomorskiego, kojarzy się każdemu z ogromna ilością zabytkowych budowli. Dzięki swoim walorom turystycznym jest chętnie odwiedzane przez gości, z kraju i zagranicy. Jednocześnie nieustanie się rozbudowuje. Na obrzeżach miasta powstają nowe osiedla domków jednorodzinnych. Każdy szczęśliwy posiadacz własnego kawałka gruntu, marzy nie tylko o pięknej wilii, myśli także o ogrodzeniu swojej prywatności. Szeroki wybór furtek, jaki ma do zaoferowania rynek, powoduje, że klientom trudno dokonać trafnego wyboru. Ułatwić to może kontakt z firmą TROKO, specjalizującej się między innymi w produkcji furtek. Nasi przedstawiciele chętnie pomogą w podjęciu odpowiedniej decyzji. Do zaoferowania mamy bardzo dużo różnych możliwości. Szczegółowo analizujemy wszystkie czynniki, żeby dokonać jak najlepiej doradzić. Ważna jest przede wszystkim szerokość takiego wjazdu. Planując zakup uwzględnić należy, patrząc trochę przyszłościowo, jakiej wielkości pojazdy będą wjeżdżały na teren danej posesji. Lepiej zrobić wejście nieco szersze, a nie Take, w które należy wjeżdżać z mistrzowską precyzją. Zaproponować możemy Państwu zarówno furtki uchylne jak i przesuwane. Do ich wykonania wykorzystujemy różne materiały. Takie, które wykonane są z drewna, kute z przepięknymi wzorami. Te drewniane doskonale komponują się w każde otoczenie, wymagają jednak, systematycznej konserwacji środkami do ochrony drewna. Niezwykle pięknie prezentują się te kute, z bogatym wzornictwem. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania indywidualnie zaproponowanego, unikatowego wzornictwa. Zależy to od gustu nabywcy. Nie ma znaczenia czy będzie to uchylna, lub rozsuwana ręcznie albo też otwierana przy pomocy pilota. W każdym przypadku do wyboru jest szeroka paleta kolorów. Zachęcamy do zakupu odpowiedniej dla Państwa furtki w firmie TROKO.

Która najlepsza?

Klientowi trudno się często zdecydować na odpowiednie wejście. Zmieniają się trendy, pojawia nowe wzornictwo. Wszystko to ponieważ, różne są upodobania, każdy ma inny gust. Zarząd firmy TROKO doskonale o tym wie, dlatego w swojej ofercie posiada duży wybór. Nasi pracownicy na życzenie kupujących, udają się bezpośrednio na miejsce, żeby ocenić sytuację, dostosować odpowiedni projekt do otoczenia. Całość powinna bowiem być tak wykonana, aby nie „straszyła” swoim wyglądem. Musi ona być tak zaprojektowana, aby pasowała do ogrodzenia i wyglądu budynku. Bardzo wygodne są wejścia przesuwane, szczególnie te otwierane automatycznie. Są one nieco droższe, ale jednak chętnie kupowane. Szczególnie sprawdzają się bardzo dobrze, w okresie niepogody. Bez wychodzenia z auta można podjechać pod sam dom. Nie znaczy to jednak, że te uchylne nie cieszą się powodzeniem. Zarówno jedne jak i drugie sprzedajemy w dużych ilościach. Klienci są bardzo zadowoleni, dlatego też polecają nas innym osobom.

Jacy jesteśmy?

W naszej firmie TROKO, zatrudnione są tylko osoby mające doświadczenie w tej branży. Potrafiące przede wszystkim swoim doświadczeniem zawodowym, wspierać klientów. Zakupu nowej furtki wejściowej o odpowiedniej szerokości, nie dokonuje się codziennie. Jest to najczęściej inwestycja na wiele lat. Dlatego dbamy o to, aby była solidnie wykonana. Na nasze wyroby udzielamy gwarancji oraz zapewniamy przeglądy techniczne na nasz koszt. Wybrać odpowiedni model do zamontowania nie jest łatwe. Liczyć się należy, że niekiedy jest potrzebna akceptacja konserwatora zabytków. Nasze wyroby trafiają także, do ścisłego centrum miasta i muszą spełniać wszystkie potrzebne wymagania.

INFORMACJE

NIP 9562217494
REGON 350421942
Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS 0000300355
Kapitał zakładowy 50.000 zł

ADRES

TROKO Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 22
87-152 Biskupice