Ogrodzenia Toruń

W takim pięknym i szczególnym mieście jak Toruń ogrodzenia są nie tylko elementem prywatnym, oddzielającym posesję od części publicznej, ale także detalem wpływającym na całkowity krajobraz. Głownie to z tego powodu, ich wygląd, materiały użyte do konstrukcji a także umiejscowienie wymaga wielu przemyśleń i często akceptacji urzędu odpowiedzialnego za wygląd zespołu miejskiego. Wbrew pozorom, pomimo odgórnych wytycznych mamy szerokie spektrum działań w obrębie własnego, prywatnego terenu więc przez zleceniem wykonania palisady warto przemyśleć dokładne wytyczne i potrzeby.

ogrodzenia Toruń

Funkcjonalność i estetyka.

Nasza firma TROKO oferuje nie tylko ogrodzenia wykonywane na indywidualne zamówienie, ale także całe kompleksowe rozwiązania dla obejścia, dzięki czemu w atrakcyjnej cenie zyskują Państwo palisadę, bramę, w razie potrzeby furtkę a nawet pełną automatykę. Zamówienie kompleksowe to dużo więcej niż oszczędność pieniędzy, ale także oszczędność czasu i gwarancja spójności i estetyki zlecenia.

ogrodzenia Toruń

Wysokość ogrodzenia w Toruniu.

Jedną z istotniejszych rzeczy jest wysokość, która przy indywidualnym zleceniu może być dokładnie dopasowana do oczekiwań. Np. ludziom szczególnie ceniącym prywatność, bądź posiadającym zwierzęta domowe, często biegające na zewnątrz zalecamy ogrodzenie wyższe, całkowicie zabudowane, bądź całkowite od dołu, a powyżej dekoracyjne. W tym przypadku świetnie sprawdzają się panele, wykonane w naszym zakładzie i instalowane już n miejscu u klienta. Ogromną zaletą jest szybkość powstania przegrody bez względu czy będzie mieć metr czy dwa wysokości.
W miejscach publicznych, lub wokół osiedli doskonale sprawdzają się niższe ogrodzenia, funkcjonujące bardziej jako dekoracyjne określenie i wyznaczenie granic terenu niż dające poczucie prywatności. w takich miejscach z powodzeniem można wykorzystać siatkę stalową. Jej zaletą jest lekkość a także prosty montaż. Praktycznie po poprawnym umiejscowieniu słupków rozciągnięcie siatki nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Nasza doświadczona ekipa z pewnością zamontuje tego typu ogrodzenie w krótkim czasie.

W Toruniu bardzo istotny jest nienaganny wygląd zarówno budynków jak i wszystkiego co wpływa na atrakcyjność miasta, w tym także bram, furtek i ogrodzeń, o czym warto pamiętać już na etapie projektu.
Jeżeli mają Państwo problem z wyborem zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, a także do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy odpowiednią ofertę dopasowaną do Waszych wymagań, oczekiwań i potrzeb. Ponieważ sezon letni jest okresem wzmożonych zleceń, prosimy o wcześniejszy kontakt i ustalenie terminu bezpłatnej konsultacji. Oferowane przez nas usługi wyróżnia kompleksowość. Zajmujemy się projektem, wykonawstwem i montażem ogrodzeń jak i bram oraz furtek. Także podłączamy wybraną przez klientów automatykę oraz świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

TROKO

Ewa Koniarska ul. Kasztanowa 22 87-152 Biskupice