OGRODZENIA TORUŃ

W takim pięknym i szczególnym mieście jak Toruń ogrodzenia są nie tylko elementem prywatnym, oddzielającym posesję od części publicznej, ale także detalem wpływającym na całkowity krajobraz. Głownie to z tego powodu, ich wygląd, materiały użyte do konstrukcji a także umiejscowienie wymaga wielu przemyśleń i często akceptacji urzędu odpowiedzialnego za wygląd zespołu miejskiego. Wbrew pozorom, pomimo odgórnych wytycznych mamy szerokie spektrum działań w obrębie własnego, prywatnego terenu więc przez zleceniem wykonania palisady warto przemyśleć dokładne wytyczne i potrzeby.

Wysokość ogrodzenia Toruń.

Jedną z istotniejszych rzeczy jest wysokość, która przy indywidualnym zleceniu może być dokładnie dopasowana do oczekiwań. Np. ludziom szczególnie ceniącym prywatność, bądź posiadającym zwierzęta domowe, często biegające na zewnątrz zalecamy ogrodzenie wyższe, całkowicie zabudowane, bądź całkowite od dołu, a powyżej dekoracyjne. W tym przypadku świetnie sprawdzają się panele, wykonane w naszym zakładzie i instalowane już n miejscu u klienta. Ogromną zaletą jest szybkość powstania przegrody bez względu czy będzie mieć metr czy dwa wysokości.
W miejscach publicznych, lub wokół osiedli doskonale sprawdzają się niższe ogrodzenia, funkcjonujące bardziej jako dekoracyjne określenie i wyznaczenie granic terenu niż dające poczucie prywatności. w takich miejscach z powodzeniem można wykorzystać siatkę stalową. Jej zaletą jest lekkość a także prosty montaż. Praktycznie po poprawnym umiejscowieniu słupków rozciągnięcie siatki nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Nasza doświadczona ekipa z pewnością zamontuje tego typu ogrodzenie w krótkim czasie.

Funkcjonalność i estetyka.

Nasza firma TROKO oferuje nie tylko ogrodzenia wykonywane na indywidualne zamówienie, ale także całe kompleksowe rozwiązania dla obejścia, dzięki czemu w atrakcyjnej cenie zyskują Państwo palisadę, bramę, w razie potrzeby furtkę a nawet pełną automatykę. Zamówienie kompleksowe to dużo więcej niż oszczędność pieniędzy, ale także oszczędność czasu i gwarancja spójności i estetyki zlecenia.

W Toruniu bardzo istotny jest nienaganny wygląd zarówno budynków jak i wszystkiego co wpływa na atrakcyjność miasta, w tym także bram, furtek i ogrodzeń, o czym warto pamiętać już na etapie projektu.
Jeżeli mają Państwo problem z wyborem zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, a także do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy odpowiednią ofertę dopasowaną do Waszych wymagań, oczekiwań i potrzeb. Ponieważ sezon letni jest okresem wzmożonych zleceń, prosimy o wcześniejszy kontakt i ustalenie terminu bezpłatnej konsultacji. Oferowane przez nas usługi wyróżnia kompleksowość. Zajmujemy się projektem, wykonawstwem i montażem ogrodzeń jak i bram oraz furtek. Także podłączamy wybraną przez klientów automatykę oraz świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Ogrodzenia Toruń
Toruń ogrodzenie stalowe

Ciekawe płoty

Nie ma chyba miejscowości pozbawionej zupełnie płotów. Podobnie jest w pięknym mieście położonym nad Wisłą z licznymi zabytkami. Kojarzone z Mikołajem Kopernikiem oraz słynnymi piernikami. Z racji swojej różnorodnej architektury posiada wiele ciekawych płotów oraz bram. Dużo z nich z nich wykonanych zostało przez firmę TROKO specjalizującą się w tej dziedzinie. Do ich produkcji wykorzystywane są różne materiały i kolory. Ogrodzenia Toruń to ciekawie wkomponowane w zabytki tego miasta otoczenia domów. W ścisłym centrum nie można sobie zamontować dowolnej bo nam się podoba. Zgodę na nie musi wyrazić konserwator zabytków, żeby nie zaburzała historycznej harmonii. My jako firma mająca duży wybór jesteśmy w stanie zadowolić nawet najwybredniejszego naszego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że teren na którym działamy wymaga nieco innych wyzwań. Na to jesteśmy przygotowani. W mieście znajduje się wiele miejsc otoczonych żywymi parkanami, czyli obsadzonymi ozdobnymi krzewami. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie doskonale pasujące do starych murów. Zdarza się jednak, że furtki uległy znaczeniu i podlegają wymianie lub jeżeli tylko to będzie możliwe naprawie. To jest zadanie właśnie dla nas. Nasi doświadczeni pracownicy poradzą sobie doskonale z każdym takim wyzwaniem. W związku z tym czekamy na Państwa zlecenia, gotowi do szybkiej oraz terminowej realizacji.

Otoczenie domów

W celu zachowania swojej prywatności oraz dla bezpieczeństwa między innymi dzieci, żeby korzystając z chwili nieuwagi nie wydostały się poza teren posiadłości, montujemy parkany. Mają one zapewnić nam również, że nasze ukochane czworonogi nie uciekną i nie będą stanowiły zagrożenia dla innych ludzi. Faktem jest, że chcielibyśmy się odizolować przed ciekawskimi osobami. Nie po to decydujemy się na budowę własnego domu, żeby wszyscy mogli zaglądać nam w okna. W wyborze odpowiedniego płotu pomoże nam na pewno firma TROKO. W jej ofercie znajdziemy coś interesującego dla nas. Jak poprosimy pracowników to na miejscu zapoznają się z otoczeniem i sami zaproponują odpowiednie wzornictwo. Ciekawe są te drewniane, jednakże wymagają regularnej konserwacji. Wiele osób decyduje się więc na stalowe kute przęsła. Wykonać można róże wzory i ciekawie ozdobić. Są klienci, którzy zamawiają zwykłe z siatki ocynkowanej, lub powlekanej i dodatkowo obsadzają swoją posiadłość zielenią. Fajnie wygląda taka obrośnięta wijącymi się po niej różnymi pnączami siatka. Z jednej strony stanowi osłonę naszej posiadłości a z drugiej im więcej zieleni wokół domu, czystsze mamy powietrze. Jest to jednak rozwiązanie dla osób cierpliwych, mogących poświęcić swój czas na zadbanie o taki płot. Rośliny rosną i wymagają pielęgnacji. Decyzja należy jednak zawsze do klienta a my jako firma możemy ewentualnie doradzić. Niekiedy odwiedzający nas klient przychodzi z gotowym pomysłem. Naszym zadaniem jest wówczas tylko odpowiednie ich zamontowanie. Oczywiście na takie zadanie dajemy także gwarancję i zapewniamy serwis pogwarancyjny.

INFORMACJE

NIP 9562217494
REGON 350421942
Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS 0000300355
Kapitał zakładowy 50.000 zł

ADRES

TROKO Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 22
87-152 Biskupice